cs sk

Návod k použití durgol® expressPřístroj na překapávanou kávu

durgol® express odstraňuje vápenaté usazeniny ze všech předmětů v domácnosti. Díky svému složení pracuje účinně a zároveň šetrně, je potravinářsky nezávadný a je ohleduplný k životnímu prostředí.

Přístroje na překapávanou kávu

Nalijte 1 - 2 šálky durgol® express do nádržky na vodu v přístroji a rozřeďte stejným množstvím vody. Tento odvápňovací roztok nechte přístrojem protéci. Po odvápnění propláchněte přístroj 1 - 2 plnými nádržkami čisté vody. Postupujte podle návodu k použití výrobce.

Nádoby z kovu, plastu nebo skla (například varné konvice, hrnce, přístroje na vaření vajec, vázy, sklenice na zubní protézy):

V závislosti na množství a síle usazenin naplňte zředěným nebo neředěným přípravkem durgol® express až k okraji usazenin a nechte působit asi 1 hodinu. Nádobu následně důkladně vypláchněte chladnou vodou.

Sítka bateriových kohoutů, sprchové hlavice, trysky

Vložte zavápněný díl do skleněné nebo plastové nádoby naplněné neředěným přípravkem durgol® express. Po asi 10 minutách opláchněte studenou čistou vodou.

Armatury a povrchy (vodovodní kohoutky, umyvadla, obklady, vany):

Přípravek naneste hadříkem, ihned opláchněte a otřete dosucha. Doporučujeme použít odvápňovací pěnu durgol® surface Odkaz.

Pračky, myčky   

Zapněte přístroj, zvolte nejstudenější a nejkratší program a spusťte jej (bez prádla nebo nádobí). Vyčkejte ukončení předpírky nebo první části programu, která odčerpává přebytečnou vodu po předchozím mytí. Vlijte celou láhev 500 ml do zásobníku nebo přímo do přístroje a nechte doběhnout studený program. Přesvědčte se, že nakonec proběhlo odčerpání zbylé tekutiny.